AUGUST MALMSTRÖM, olja på duk uppklistrad på pannå, signerad Joh. Aug. Malmström.
Landskapsstudie med figurer. 27,5 x 38,5 cm.
Smärre slitage. Smärre fläckar. Oxiderad fernissa. Duken uppklistrad på pannå.