ADOLPHE MOURON CASSANDRE, efter, färglitografisk affisch. Signerad och daterad 32 i trycket.

"Pathé". Detta blad tryckt 1981 av H.Mouron. Bildstorlek 98x66 cm.

Ej examinerad ur ram.

Utropspris
1 500 SEK