JULIUS OLSSON, olja på uppfodrad duk, signerad Julius Olsson.
Kustvy. 76 x 102 cm.
Uppfodrad duk. Krackelerad. Slitage.
The Swedish Chamber of Commerce in UK, i gåva från Martin Olsson, söner & Tagart Ltd.