SOREN ARUTYUNYAN, olja på duk, signerad, daterad 1979.
"De straffbara". 81,5 x 61,5 cm.
Ytsmuts. Färgbortfall. Krackeleringar. Hål. Reva med lagning.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
6 000 SEK