Bestående av bland annat 2 stycken porslinsdockor 1900-talets början, Midge Barbiedocka 1962, 6 stycken biskvidockor i miniatyr med mera. Höjd 3- 30 cm.
Slitage. Nagg. Smärre fläckar.