IVAR ÅLENIUS-BJÖRK
4 ljusstakar, mässing, "Liljan", Ystad Metall.

Stiliserat bladverk. Höjd 12 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Repor

Kontakta ansvarig katalogiserare

Amanda Wahrgren

Amanda Wahrgren
Specialist äldre konst (vikarie)

+46-702 531489
amanda.wahrgren@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Fraktkostnad saknas kontakta kundservice för prisuppgift

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10332997 bukobject
    • 10332997 thumb
    • 10332995 thumb
    • 10332999 thumb
    • 10333000 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    2 000

    210 EUR
    222 USD

    Bevakningspriset är uppnått

    Budhistorik (12 bud)
    4 5 jan 22:512000SEK
    3A 5 jan 22:511900SEK
    4 5 jan 22:511900SEK