IVAR ÅLENIUS-BJÖRK, 4 ljusstakar, mässing, "Liljan", Ystad Metall.
Stiliserat bladverk. Höjd 12 cm.
Slitage. Repor
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10