MEDALJER SAMT BROSCHER, 4 st, silver, 1900-talets första hälft.
Jubileumsmedalj "Kungl Upplands Artilleriregemente", "Upplands Läns Skytteförbund", två medaljer omgjorda till broscher. Två militära märken i mässing medföljer.
Slitage, repor, gåvogravyrer.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.