MEDALJER SAMT BROSCHER, 4 st, silver, 1900-talets första hälft.

Jubileumsmedalj "Kungl Upplands Artilleriregemente", "Upplands Läns Skytteförbund", två medaljer omgjorda till broscher. Två militära märken i mässing medföljer.

Slitage, repor, gåvogravyrer.

Utropspris
600 SEK