BARSKÅP, 1950/60-tal.

BARSKÅP, 1950/60-tal.

Fanerat med valnöt. Vikbara dörrar med bakomliggande barinredning, invändig belysning. Bredd 69, djup 52, höjd 99 cm.

Slitage. Ej funktionstestad belysning.

Utropspris
2 000 SEK