12 mattallrikar ø 24 cm,
12 djupa tallrikar ø 23 cm,
12 förrättstallrikar, ø 19,5 cm,
12 kaffekoppar med fat,
12 assietter, ø 17,5 cm,
4 ovala serveringsfat, längd 23-37 cm,
3 serveringsskålar, ø 23 cm,
karott med lock,
såssnipa.
Smärre slitage. En serveringsskål med kantnagg.