BOK, lexikon Johannes Gezelius, "D. Ep. Ab. Lexicon græco-latinum continens voces omnes appellativas...", tryckt 1686.

Gezelius, Johannes, J. G. D. Ep. Ab. Lexicon græco-latinum continens voces omnes appellativas, cum Novi Testamenti, tum Januæ ling. græcæ, anno 1648. Dorpati editæ .. ., Aboæ, a Johanne Winter, typogr. regio, anno 1686, 1686

Slitage. Gulnad. Skador. Fläckar. Ej fullt genomgången.

Utropspris
4 000 SEK