GINO SCARPA, olja på pannå och kollage, signerad samt a tergo daterad 1966
"Pegasus" (Då jag hade vingar), 67 x 101 cm.
Smärre slitage.
Proveniens
Galerie Leger, Malmö.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
4 000 SEK