CYRIACI LENTULI, Augustus sive De convertenda in monarchiam republica.Tryckt hos apud Ludovicum Elzevirium 1645.

Samtida pergament. Cyriaci Lentuli "Augustus sive CYRIACUS LENTULU, De convertenda in monarchiam republica." Tryckt hos apud Ludovicum Elzevirium 1645. (18). 366 s.

Slitage. Smärre fläckar.

Proveniens

Familjen von Schwerin, Skarhults slott.

Utropspris
2 000 SEK