SYBORD, 1800-talets mitt.

SYBORD, 1800-talets mitt.

Fanerat med valnöt. En låda i sarg. Skuren dekor. Tredelad pelarfot. Längd 52, bredd 43, höjd 75 cm. Nyckel finns.

Slitage. Repor. Torrsprickor. Fanerskador. Nyckel finns.

Utropspris
2 500 SEK