KALK, silver franska stämplar 1800-talets senare del.

Renässansstil, rik dekor i relief av bl.a. blad och blommor, höjd a 24 cm, vikt ca 572 gram.

Repor. Obetydligt ytslitage.

Utropspris
4 000 SEK