HIERONYMUS FRANCKEN II, hans efterföljd, olja på duk, ej signerad
Stilleben med fiskar. Uppfodrad duk 87 x 103 cm.
Uppfodrad duk. Färgbortfall. Krackelyr. Retuscher. Lagningar. Ytsmuts.