TORE ELDH, BESTICKSERVIS, 48 delar, silver, "Prinsess", Ceson, 1980-tal. Total vikt 2 360 gram.

16 bordsknivar (längd 19,5 cm), 16 bordsgafflar (längd 17,5 cm) samt 16 dessertskedar (längd 15,5 cm). Knivarnas blad av rostfritt stål.

Obetydligt ytslitage.

Utropspris
7 000 SEK