HANS RIPA, akvarell med täckvitt, signerad Ripa och daterad -46.
Blomsterstilleben. Bildens mått 63 x 48 cm.
Fläckar. Inga synliga skador. Ej examinerad ur ram.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
1 500 SEK