TRÄDGÅRDSGRUPP, bord samt 4 stolar, gjutjärn, Stockholms Bryggerier, 1900-talets andra hälft

Målat gjutjärn, järn och trä.
Bord med skiva av trä, mått ca 103x63 cm, höjd ca 71 cm, märkt "Stockholms Bryggerier"
Stolarnas sitthöjd ca 47 cm

Slitage. Repor. Märken. Färgbortfall. Rostangrepp.

Utropspris
5 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

415. Shih Chieh Huang, "Eye Dea".
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
Budhistorik
20 000

ditt bud
Aktuellt bud:
20 000 SEK