PARTI SILVER, 20 delar, mestadels Sverige, 1900-talets första hälft/mitt.
Åtta bägare, Ladaga, 1955, två små fat, svenska importstämplar samt Birmingham, 1907, sex moccaskedar i etui, två sockertänger, mindre sked, såsslev från GEWE, 1949. Total vikt 473 g.
Bruksskick.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.