MELLANFORMATSKAMERA, Rolleiflex 2,5 E, nr 1626501, Tyskland, 1956-59.

Kamerahus med planar 1:2,8 f=80 mm. Fast ljusmätare.

Bruks-och åldersbetingat slitage. Slitage. Märken. Skador vid den fasta ljusmätaren.

Utropspris
3 000 SEK