PABLO PICASSO, efter, grafisk blad, signerad och daterad i trycket.

Fredsduva. Signerad och daterad 28.12.61 i trycket. Blindstämpel Editions Combat, Pour La Paix, Copyright S.P.A.D.E.M, Paris. 49 x 63.

Utropspris
2 000 SEK