SKRIN med LOCK, glas och förgylld mässing, 1800-tal.

Rektangulär form med lock. Skärslipad dekor. Montering med stansad och förgylld bladbård. Längd 10 cm, bredd9 cm, höjd 8 cm.

Ena hörnet med nagg. Nyckel saknas. Nyckel saknas.

Utropspris
1 500 SEK
Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
Specialist klassisk konst
+46 (0)721 428 962