KANDELABRAR, ett par + 1 st, nysilver, 1900-talets slut / tidigt 2000-tal.

Ett par kandelabrar för fem ljus vardera. En kandelaber för tre ljus vardera. Höjd 35 cm.

Bruksslitage.

Utropspris
3 000 SEK