SAMLING SERIER, BLAND ANNAT FANTOMEN, 91:AN KARLSSON. 1900-TALETS ANDRA HÄLFT.

"Fantomen", 1 st 1992, 2 st samma nummer 1985, 1 st 1977, 1 st 1976.
Lilla Fridolf, 1980. 2 st dubbletter.
Samling 91:an Karlsson 34 st 1946-1995. Två versioner 1979 års album.
28 st Kronblom 1966-2011.
20st 47:an Löken 1974-1999
6 st Agust, 1961, 1963, 1965, 1967, 1975.
Två samlingsalbum med 91:an samt Kronblom.

Slitage. Ej genomgången.

Utropspris
1 500 SEK