985677

SOFFBORD, Bonaldo Planet, Gino Carollo, 2000-tal.

Fungerar enligt uppgift. Rund stomme av lackerad metall, ovan en glasskiva med belysning invändigt. Diameter ca 96, höjd ca 32 cm.

Bruksslitage med repor och stötmärken / bucklor. Belysning ej funktionstestad.

Utropspris
6 000 SEK