UNO OCH ÖSTEN KRISTIANSSON, vägglampor, ett par, för Luxus, 1900-talets andra hälft.

Ek. Kupor i vit plast. Märkta med etikett. Längd 39,5, höjd 24 cm.

Ytslitage. Ej funktionstestade. Fläckar.

Utropspris
2 000 SEK