JOSEF DUBIEL VON LERACH

Olja på pannå, signerad.

Figurkomposition. 38 x 27 cm.

Konditionsrapport

Ej examinerad ur ram.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T101
Följerätt
Ja

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    1 600
    160 EUR
    188 USD

    Budhistorik (13 bud)
    2 4 dec 14:341600SEK
    1A 4 dec 14:341500SEK
    1 4 dec 10:101400SEK
    Acceptpris på 500 SEK uppnåddes