Brunt strutsskinn med detaljer av guldfärgad metall. Ytterfack. Tygfodrad. Innerfack med dragkedja. Märkt "Christian Dior PARIS MADE IN ITALY" och numrerad. 28 x 18 x 8 cm.
Obetydligt ytslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Norden. Kontakta oss.