Kan inte nå servern

Diverse

Den omfångsrika kategorin Diverse innehåller vitt skilda kulturföremål av olika material och från alla epoker. Ofta bär de på en intresseväckande historia. Genom att göra ett eget urval av äldre konst- och bruksföremål skapar du ett personligt och unikt hem.

 
26 föremål
Dunhill tändare.
7d 3 tim
Dunhill tändare.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
1d 3 tim
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
1 tim 50m
Eldskärm, omkring 1900.
Aktuellt bud
750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jardiniere, nysilver, 1900-tal.
4d 20 tim
Jardiniere, nysilver, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
2 tim 8m
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.