105 föremål
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
4d 19 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
5d
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
5d 20 tim
Bordslampa, omkring år 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
3d 23 tim
Eldskärm, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arne Jones, Vit relief.
2d 21 tim
Arne Jones, Vit relief.
600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Arne Jones, Vit relief.
2d 23 tim
Arne Jones, Vit relief.
700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Per Kesselmar.
3d
Per Kesselmar.
1 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Golvlampa, 1900-talets mitt,
3d 22 tim
Golvlampa, 1900-talets mitt,
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1900-talets slut/2000-talets början.
2d
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Céline, resegarderob.
4d 19 tim
Céline, resegarderob.
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
3d 23 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Anders Zorn, "Dalarö".
5d 23 tim
Anders Zorn, "Dalarö".
300 EUR
Utropspris
500 EUR
Anders Zorn, "Byst".
5d 23 tim
Anders Zorn, "Byst".
320 EUR
Utropspris
400 EUR
Tor Bjurström, Stilleben med äpple på fat.
1d 23 tim
5 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
4d
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
800 EUR
Utropspris
800 EUR