Kan inte nå servern
 
136 föremål
Bordslampor, ett par, Bergboms.
2d 23 tim
Bordslampor, ett par, Bergboms.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dunhill tändare.
5d 4 tim
Dunhill tändare.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
7m 28s
Bordslampa, omkring år 1900.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Enrico Baj, "Garofano".
6d 4 tim
Enrico Baj, "Garofano".
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel Barock-stil omkring 1900.
6d 2 tim
Spegel Barock-stil omkring 1900.
Aktuellt bud
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Broberg & Ridderstråle, hatthylla, "Belle", Asplund.
2d
Broberg & Ridderstråle, hatthylla, "Belle", Asplund.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jardiniere, nysilver, 1900-tal.
2d 21 tim
Jardiniere, nysilver, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, "Medor", armbandsur, 23 mm.
6d
Hermès, "Medor", armbandsur, 23 mm.
Aktuellt bud
1 005 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Max Ernst, "Oiseau vierge".
2d 20 tim
Max Ernst, "Oiseau vierge".
Aktuellt bud
1 234 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bestick, 10 st, silver, mestadels rokokostil, 1900-tal.
6d
Bestick, 10 st, silver, mestadels rokokostil, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.