107 föremål
Bordslampor, ett par, Bergboms.
1d 1 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
1d 5 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Berndt Wennström, "Hållplats III".
7d 3 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
1d 4 tim
Eldskärm, omkring 1900.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olof Hermelin, månskenslandskap.
5d 3 tim
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffbord, 1940/50-tal.
2d 6 tim
Soffbord, 1940/50-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Enrico Baj, "Garofano".
6d 3 tim
Enrico Baj, "Garofano".
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anders Zorn, "Sommar".
8 tim 38m
Anders Zorn, "Sommar".
4 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jan Håfström, "Den eviga återkomsten".
7d 3 tim
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
2d 8 tim
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Armband, platina med elva briljantslipade diamanter.
5d
11 900 SEK
Utropspris
15 000 SEK