95 föremål
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
3d 16 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
3d 21 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
4d 17 tim
Bordslampa, omkring år 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
2d 20 tim
Eldskärm, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Päivi Lempinen, Tält.
1d 15 tim
Päivi Lempinen, Tält.
50 EUR
Utropspris
200 EUR
Arne Jones, Vit relief.
1d 20 tim
Arne Jones, Vit relief.
750 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Per Kesselmar.
1d 21 tim
Per Kesselmar.
1 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Hannu Väisänen, Utan titel.
6d 20 tim
Hannu Väisänen, Utan titel.
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Golvlampa, 1900-talets mitt,
2d 19 tim
Golvlampa, 1900-talets mitt,
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arne Jones, Vit relief.
1d 18 tim
Arne Jones, Vit relief.
1 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Céline, resegarderob.
3d 16 tim
Céline, resegarderob.
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
2d 20 tim
2 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Takkrona, 1800-talets slut.
4d 19 tim
Takkrona, 1800-talets slut.
2 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, 1900-talets slut/2000-talets början.
21 tim 46m
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Anders Zorn, "Dalarö".
4d 20 tim
Anders Zorn, "Dalarö".
320 EUR
Utropspris
500 EUR
Anders Zorn, "Byst".
4d 20 tim
Anders Zorn, "Byst".
350 EUR
Utropspris
400 EUR
Tor Bjurström, Stilleben med äpple på fat.
20 tim 24m
5 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
2d 21 tim
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
820 EUR
Utropspris
800 EUR
Fat, ett par, silver, Åbo 1938.
4d 20 tim
1 100 EUR
Utropspris
700 EUR
Hermès, väska, "Evelyne TGM", 2006.
6d 19 tim
15 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK