Kan inte nå servern
 
93 föremål
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
6d 21 tim
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Allan Ebeling, fat, glaserad keramik, daterat 1926.
2d
Allan Ebeling, fat, glaserad keramik, daterat 1926.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
2 tim 40m
Bordslampa, omkring år 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
6d 1 tim
Eldskärm, omkring 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Enrico Baj, "Garofano".
1d 23 tim
Enrico Baj, "Garofano".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
7d 2 tim
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Arne Jones, Vit relief.
5d 1 tim
Arne Jones, Vit relief.
Aktuellt bud
555 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Arne Jones, Vit relief.
4d 23 tim
Arne Jones, Vit relief.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Dunhill tändare.
21 tim 20m
Dunhill tändare.
Aktuellt bud
1 750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Omega, De Ville, armbandsur, 23 x 27 mm.
3 tim 4m
Omega, De Ville, armbandsur, 23 x 27 mm.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ernst Billgren, Utan titel.
2d
Ernst Billgren, Utan titel.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, 1930-40-tal.
23 tim 12m
Spegel, 1930-40-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
6d 1 tim
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hermès, "Medor", armbandsur, 23 mm.
3d 1 tim
Hermès, "Medor", armbandsur, 23 mm.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Tor Bjurström, Stilleben med äpple på fat.
4d 1 tim
Tor Bjurström, Stilleben med äpple på fat.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
6d 2 tim
Kuutti Lavonen, "Hiljainen".
Aktuellt bud
730 EUR
Utropspris
800 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.