Kan inte nå servern
 
104 föremål
Spegel Barock-stil omkring 1900.
7d
Spegel Barock-stil omkring 1900.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Ahti Lavonen, Stilleben.
3d 18 tim
Ahti Lavonen, Stilleben.
Aktuellt bud
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Kerstin Hörnlund, väggrelief, stengods.
6d
Kerstin Hörnlund, väggrelief, stengods.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Berndt Wennström, "Hållplats III".
4d 19 tim
Berndt Wennström, "Hållplats III".
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Olof Hermelin, månskenslandskap.
2d 20 tim
Olof Hermelin, månskenslandskap.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Enrico Baj, "Garofano".
3d 20 tim
Enrico Baj, "Garofano".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Flygsfors Glasbruk, taklampa, Swedish Modern, 1940-tal.
1d
Flygsfors Glasbruk, taklampa, Swedish Modern, 1940-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
29m 10s
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
Aktuellt bud
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Jan Håfström, "Den eviga återkomsten".
4d 19 tim
Jan Håfström, "Den eviga återkomsten".
Aktuellt bud
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.