Kan inte nå servern
 
102 föremål
Jardiniere, nysilver, 1900-tal.
1d 16 tim
Jardiniere, nysilver, 1900-tal.
Aktuellt bud
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olof Hermelin, månskenslandskap.
2d 16 tim
Olof Hermelin, månskenslandskap.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ahti Lavonen, Stilleben.
3d 15 tim
Ahti Lavonen, Stilleben.
Aktuellt bud
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Enrico Baj, "Garofano".
3d 17 tim
Enrico Baj, "Garofano".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jan Håfström, "Den eviga återkomsten".
4d 16 tim
Jan Håfström, "Den eviga återkomsten".
Aktuellt bud
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Berndt Wennström, "Hållplats III".
4d 16 tim
Berndt Wennström, "Hållplats III".
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Anders Zorn, "Skrämda".
6d 19 tim
Anders Zorn, "Skrämda".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Kuutti Lavonen, Utan titel.
6d 19 tim
Kuutti Lavonen, Utan titel.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
400 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.