96 föremål
Bordslampor, ett par, Bergboms.
15 tim 9m
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
18 tim 34m
Eldskärm, omkring 1900.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
19 tim 28m
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1940/50-tal.
1d 20 tim
Soffbord, 1940/50-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
1d 21 tim
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Olof Hermelin, månskenslandskap.
4d 17 tim
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Enrico Baj, "Garofano".
5d 17 tim
Enrico Baj, "Garofano".
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jan Håfström, "Den eviga återkomsten".
6d 16 tim
7 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Berndt Wennström, "Hållplats III".
6d 16 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK