Kan inte nå servern
Liveauktioner
Contemporary Art & Design 670
Auktion: 21−22 april 2026
Important Timepieces 671
Auktion: 21 april 2026
Modern Art & Design 672
Auktion: 20−21 maj 2026
Important Spring Sale 673
Auktion: 10−12 juni 2026
 
128 föremål
Max Ernst, "Oiseau vierge".
5d 22 tim
Max Ernst, "Oiseau vierge".
Aktuellt bud
1 234 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
6d 1 tim
Bordslampor, ett par, Bergboms.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
John Young, Sultan Soliman Khan I.
6d 1 tim
John Young, Sultan Soliman Khan I.
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Albin Amelin, Utan titel.
6d 1 tim
Albin Amelin, Utan titel.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, väska, "Evelyne TGM", 2006.
5d 3 tim
Hermès, väska, "Evelyne TGM", 2006.
Aktuellt bud
15 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Hannu Väisänen, Utan titel.
5d 5 tim
Hannu Väisänen, Utan titel.
Aktuellt bud
270 EUR
Utropspris
300 EUR
Bordslampa, omkring år 1900.
3d 2 tim
Bordslampa, omkring år 1900.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takkrona, 1800-talets slut.
3d 4 tim
Takkrona, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
2 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Anders Zorn, "Byst".
3d 5 tim
Anders Zorn, "Byst".
Aktuellt bud
370 EUR
Utropspris
400 EUR
Anders Zorn, "Dalarö".
3d 5 tim
Anders Zorn, "Dalarö".
Aktuellt bud
350 EUR
Utropspris
500 EUR
Fat, ett par, silver, Åbo 1938.
3d 5 tim
Fat, ett par, silver, Åbo 1938.
Aktuellt bud
1 100 EUR
Utropspris
700 EUR
Céline, resegarderob.
2d 1 tim
Céline, resegarderob.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
2d 1 tim
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.