84 föremål
Arne Jones, Vit relief.
7d
Arne Jones, Vit relief.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
2d 1 tim
Bordslampa, omkring år 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Enrico Baj, "Garofano".
3d 22 tim
Enrico Baj, "Garofano".
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tor Bjurström, Stilleben med äpple på fat.
6d
1 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Dunhill tändare.
2d 20 tim
Dunhill tändare.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Omega, De Ville, armbandsur, 23 x 27 mm.
2d 2 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Albin Amelin, Utan titel.
22 tim 30m
Albin Amelin, Utan titel.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ernst Billgren, Utan titel.
3d 23 tim
Ernst Billgren, Utan titel.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, 1930-40-tal.
2d 22 tim
Spegel, 1930-40-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar, 4 st, 1900-talets andra hälft.
1d 20 tim
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stig Lindberg, väggplakett, Gustavsberg.
21 tim 46m
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Max Ernst, "Oiseau vierge".
3d
Max Ernst, "Oiseau vierge".
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Hermès, "Medor", armbandsur, 23 mm.
5d
2 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
John Young, Sultan Soliman Khan I.
22 tim 2m
3 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK