Kan inte nå servern
 
84 föremål
Cooper & Gorfer, "Marilina with Colours".
3d 17 tim
Cooper & Gorfer, "Marilina with Colours".
Aktuellt bud
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Anders Zorn, "Sommar".
4d 21 tim
Anders Zorn, "Sommar".
Aktuellt bud
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar, 4 st, 1900-talets senare del.
19 tim 57m
Stolar, 4 st, 1900-talets senare del.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dunhill tändare.
21 tim 1m
Dunhill tändare.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel Barock-stil omkring 1900.
1d 18 tim
Spegel Barock-stil omkring 1900.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Enrico Baj, "Garofano".
1d 21 tim
Enrico Baj, "Garofano".
Aktuellt bud
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
5d 18 tim
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
5d 13 tim
Bordslampor, ett par, Bergboms.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.