Diverse

13 föremål
Bordslampa.
8 tim 31m
Bordslampa.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
6d 7 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
6d 4 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
4d 8 tim
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK