Kan inte nå servern
 
18 föremål
Aftonväska, silver, Åbo, Finland 1919.
6d
Aftonväska, silver, Åbo, Finland 1919.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Luktdosa, silver, troligen Danmark 1800-tal.
28m 6s
Luktdosa, silver, troligen Danmark 1800-tal.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sockerskål och gräddkanna, silver, Danmark 1873.
6d
Sockerskål och gräddkanna, silver, Danmark 1873.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.