61 föremål
Hallmöbel 2 dlr Luxus sent 1900-tal.
22 tim 23m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
2d
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
2d
Soffbord, ett par, Minotti.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Tom Dixon, golvlampa, "Jack light", 1900-talets slut.
2d
3 077 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, ett par, "Bellagio", Minotti, 2000-tal.
2d
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp  1900-talets mitt.
2d 1 tim
Skåp 1900-talets mitt.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
3d
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sebastian Herkner, bordslampa, "Oda", Pulpo, 2000-tal.
3d
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Flygsfors Glasbruk, taklampa, Swedish Modern, 1940-tal.
3d
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
3d
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Niels Gammelgaard, bokhylla "Moment/Enetri" för IKEA.
4d
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, "Pure", Cane-Line, 2000-tal.
4d
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
6d
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK