Kan inte nå servern
 
24 föremål
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
2d
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Nils Landberg, vinkylare, glas, Orrefors, 1950-tal.
4d
Nils Landberg, vinkylare, glas, Orrefors, 1950-tal.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Erik Wørts, sideboard, "Ulvö", IKEA, 1960-tal.
4d
Erik Wørts, sideboard, "Ulvö", IKEA, 1960-tal.
Aktuellt bud
4 100 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.