67 föremål
Signe Persson-Melin, tekanna, unikat.
2 tim 11m
6 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1940-tal.
1d 2 tim
Taklampa, 1940-tal.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hallmöbel 2 dlr Luxus sent 1900-tal.
2d 4 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
3d 6 tim
Soffbord, ett par, Minotti.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp  1900-talets mitt.
3d 7 tim
Skåp 1900-talets mitt.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
4d 6 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
4d 6 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK