Kan inte nå servern
 
45 föremål
Burberry, filt.
5d 4 tim
Burberry, filt.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Erik Höglund, konstglas, 21 delar, Boda.
1d
Erik Höglund, konstglas, 21 delar, Boda.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
5d 1 tim
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
2d 2 tim
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, 1930-40-tal.
1 tim 30m
Spegel, 1930-40-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.