Kan inte nå servern
 
34 föremål
Taklampa, 1940-tal.
2d 6 tim
Taklampa, 1940-tal.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Italien, 1960-tal.
2d 7 tim
Taklampa, Italien, 1960-tal.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
5d 10 tim
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Swedish Modern, Orrefors, 1940-tal.
5d 10 tim
Taklampa, Swedish Modern, Orrefors, 1940-tal.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
3d 3 tim
Bordslampor, ett par, Bergboms.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.