Kan inte nå servern
 
16 föremål
Flygsfors Glasbruk, taklampa, Swedish Modern, 1940-tal.
1d
Flygsfors Glasbruk, taklampa, Swedish Modern, 1940-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.