Kan inte nå servern
 
18 föremål
Soffbord, samtida.
2d 16 tim
Soffbord, samtida.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
1d 21 tim
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
21 tim 44m
Soffbord, 1960-/70-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
2m 13s
Soffbord, ett par, Minotti.
Aktuellt bud
5 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
4d
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
1d 20 tim
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
Aktuellt bud
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Soffbord, ett par, "Bellagio", Minotti, 2000-tal.
12m 13s
Soffbord, ett par, "Bellagio", Minotti, 2000-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.