23 föremål
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
1d 3 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Swedish Grace, taburett, 1930-tal.
6d
500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
1 tim 3m
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK