32 föremål
Pall, 1900-tal.
2d 12 tim
Pall, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
2d 13 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Pall, omkring 1900.
2d 12 tim
Pall, omkring 1900.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
1d 11 tim
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbord med pall, Kina, 1900-tal.
13 tim 1m
1 900 SEK
Utropspris
5 000 SEK