45 föremål
Stol, allmoge.
1d 16 tim
Stol, allmoge.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pall, 1900-tal.
3d 17 tim
Pall, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
3d 18 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
2d 16 tim
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Pall, omkring 1900.
3d 17 tim
Pall, omkring 1900.
650 SEK
Utropspris
2 500 SEK