Kan inte nå servern
 
30 föremål
Soffa,  R.O.O.M.
4 tim 14m
Soffa, R.O.O.M.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, 1900-talets andra hälft.
5d 1 tim
Soffa, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Anna Kraitz, soffa, Mama Look, Källemo.
5d
Anna Kraitz, soffa, Mama Look, Källemo.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
1d 5 tim
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
1d 6 tim
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.