Kan inte nå servern
 
24 föremål
Soffa, 1900-talets andra hälft.
3d 2 tim
Soffa, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Anna Kraitz, soffa, Mama Look, Källemo.
3d
Anna Kraitz, soffa, Mama Look, Källemo.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.