39 föremål
Soffa, 1900-talets andra hälft.
4d 9 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
1d 14 tim
40 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
14 tim 14m
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
13 tim 6m
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK